Despre Noi

SC. D&S INTERMED CONSULT SRL

Natural Steel, este noul brand al companiei noastre ce activeaza pe piata de profil din 2003, fiind principalul importator si distribuitor al produsele pentru potenta, imbunatatirea performantelor sexuale, tonifierea si prevenirea imbatranii organismului, precum si al multor altor produse pentru ingrijire personala si parafarmaceutice.

In prezent firma este principalul distribuitor autorizat al produselor din gama Tianli si Natural Potent.

Firma isi urmeaza strategia de dezvoltare si extindere pe baza unor principii esentiale:

  • calitatea produselor
  • preturi competitive
  • Satisfacerea clientilor

Echipa noastra


Suplimente naturale pentru cresterea apetitului sexual

Echipa noastra este formata din personal calificat, cu experienta in domeniul medical si farmaceutic, pregatiti sa ofere toate informatiile legate de folosirea si administrarea produselor pe care le comercializam pe piata de profil.

Sustinem calitatea si preturile competitive, pentru a ne diferentia pe piata produselor
parafarmaceutice si colectam in permanenta feedback-ul clientilor nostri. pentru a asigura
satisfacerea nevoilor acestora

Testimoniale

Folosesc de cativa ani produsul Tianli Ultra Power, recomandat de echipa Natural Steel. Sunt foarte multumit de modul in care mi-a fost prezentat produsul, de serviciile rapide de livrare, precum si de pretul si calitatea acestui produs.

Viziteaza site-ul Naturalsteel.ro pe ShopMania